Ali Dinler

Ali Dinler

Mersin doğumlu olan Ali Dinler, İçel Anadolu Lisesi ve ODTÜ Elektrik - Elektronik Mühendisliği'nin ardından, Ziraat Bankası Bankacılık Okulu'nu da başarıyla bitirdi. Bir GSM operatörünün Çağrı Merkezi Yöneticiliğini ve Eğitim Müdürlüğünü yaptı. Devlet'te çalıştı, özel sektörde çalıştı, kendi işini kurdu, kendi işini batırdı. İş hayatında başarıları olduğu kadar zor günleri de yaşadı. İşsiz olarak 8-9 ay kira ödeyemediği zaman da oldu, 38 şirketin bağlı olduğu bir holdingin yöneticiliğini yaptığı zaman da!

Hayatına yön veren önemli olaylar ise; 5 Nisan Kararları sonrasında hayatının altüst olması ve ilerleyen zamanlarda bir Network Marketing firmasıyla tanışmasıydı. Milyon dolarlık bir organizasyon kurduğu bu Network Marketing Şirketinin kariyer basamaklarında yükselirken (www.networkmarketing.gen.tr), Dünyada elektronik devreler kadar, insanların da önemli bir yer tuttuğunu fark etti :) Aldığı yüzlerce eğitim sonrasında, eğitim alanına, özellikle de insan potansiyelini ortaya çıkarmak konusuna merak sardı. Sonrasında da Anthony Robbins'in öncülüğünü yaptığı dünyanın en ünlü motivasyonal eğitimi olan "Ateşte Yürüyüş" seminerlerinin Türkiye'deki ilk ve tek sertifikalı eğitimcisi oldu (www.atesteyuruyus.com).

Yaptığı eğitimler, başta ShowTV, Star, Kanal D, TGRT olmak üzere, birçok kanalda canlı ve banttan haber bültenlerine ve programlara konu oldu. NTV'de "Yılın Görüntüleri" içine seçildi! Yurtiçinde olduğu kadar, yurtdışında da birçok seminerler ve eğitimler verdi. Hatta yurtdışında asıl konuşmacı olarak davet edildiği bir seminere tam 5500 kişi katıldı. Aynı zamanda, "Hayalleri Olan İnsan Durdurulamaz", "Network Marketing Yolculuğu" ve "Network Marketing ile Zengin ve Özgür" isimli çok satan 3 kitabın da yazarıdır. Yakında çıkacak olan "Durdurulamaz İletişimci Olmak" kitabı, merakla beklenmekte ve istenmektedir.

Halen eşi ve iki oğluyla birlikte "özgür" bir yaşamın keyfini çıkarırken, geleceğe güven ve heyecanla bakıp, tüm insanların kendi potansiyellerini keşfetmelerine ve "Durdurulamaz" olmalarına olan katkısından dolayı gurur duyuyor.

http://www.alidinler.com/

Yazarın Yayınevimizden Çıkan Kitapları

Durdurulamaz İletişimci Olmak

Durdurulamaz İletişimci Olmak

Ali Dinler
Network Marketing Yolculuğu

Network Marketing Yolculuğu

Ali Dinler
Hayalleri Olan İnsan Durdurulamaz

Hayalleri Olan İnsan Durdurulamaz

Ali Dinler
Network Marketing ile Nasıl Zengin ve Özgür Olunur?

Network Marketing ile Nasıl Zengin ve Özgür Olunur?

Ali Dinler

Diğer Yazarlarımızı da Görmek İster misiniz?

Sami Gürel

Sami Gürel

Nihat Demirkol

Nihat Demirkol

Selim Turan

Selim Turan

İsmail Serinken

İsmail Serinken

Damla Ataman Polat

Damla Ataman Polat

© Beyaz Yayınları 2019

Bugün: 26.04.2019 8:34:37

Kampanyalar ve Yeni Kitaplarımızdan Haberdar Olun

7x24online.com